Меню KDT

Новости

Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың қалалық кезеңінің жеңімпаздары мен жүлдегерлерін құттықтаймыз!

Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың қалалық кезеңінің жеңімпаздары мен жүлдегерлерін құттықтаймыз!
Оқушылардың республикалық олимпиадасы дарынды балаларды анықтау және дамыту, оқушылардың ғылыми білімге қызығушылығын арттырудың тиімді нысандарының бірі болып табылады. Республикалық олимпиадалар жыл сайын өткізіледі. Ағымдағы оқу жылында пәндік олимпиада 2021 жылдың 8-11 ақпан аралығында ұйымдастырылды. М.Жұмабаев атындағы Жоғары колледжі жанындағы жалпы білім беретін мектеп-лицейінің атынан республикалық пәндік олимпиаданың қалалық кезеңіне 45 оқушы қатысып, 36 оқушы жеңімпаз мен жүлдегер атанды.
Математика пәнінен олимпиаданың қалалық кезеңінің жүлдегері:
Темергалиева Дина -3 орын
Мұғалім: Анохина А.Л.
Физика пәнінен олимпиаданың қалалық кезеңінің жеңімпаздары мен жүлдегерлері:
Сабыржан Ильяс - 2 орын
Исмагулов Алибек - 3 орын
Садвакасов Расул - 3 орын.
Мұғалім: Капаров М.Т.
Биология пәнінен олимпиаданың қалалық кезеңінің жеңімпаздары мен жүлдегерлері:
Байтусова Айгерим - 1орын
Исатаева Алтынай - 2орын
Камирова Жанна - 1 орын.
Мұғалімі: Каримова Г.К.
Химия пәнінен олимпиаданың қалалық кезеңінің жеңімпаздары мен жүлдегерлері:
Романюк Илья - 3 орын
Кайруллова Аружан - Алғыс хат.
Мұғалімдері: Каримова Г.К, Қойлыбек Ұ.У.
География пәнінен олимпиаданың қалалық кезеңінің жеңімпаздары мен жүлдегерлері:
Нурбаев Эльдар – 1 орын
Тлегенова Айдайгуль – 1орын
Оралбекова Алуа – 2 орын
Жумагулова Рамина - Алғыс хат
Мұғалімі: Жамулдинова Ж.И., Ахманова А. Н.
Информатика пәнінен олимпиаданың қалалық кезеңінің жеңімпаздары мен жүлдегерлері:
Мордвинцев Никита - 2 орын
Султанов Саин - 3 орын
Мұғалімі: Мальцева Н.В., Бектемиров М.И.
Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен олимпиаданың қалалық кезеңінің жеңімпаздары мен жүлдегерлері:
Мықтыбай Елнара - 1 орын, Жайық А.Д.
Беспалова Маргарита - 1 орын, Можганова Н.Т.
Сухарева Анастасия - 1 орын, Можганова Н.Т.
Кудабаева Томирис - 2 орын, Залелов М.Ж.
Залесных Кирилл - 3 орын, Можганова Н.Т.
Нақысбек Ұлпан – 3 орын Жайық А.Д.
Орыс тілі мен әдебиеті пәнінен олимпиаданың қалалық кезеңінің жеңімпаздары мен жүлдегерлері:
Коспанова Салтанат - 1орын
Мұғалім: Конопьянова Г.Г.
Шаяхан Адия - 2 орын
Эркеуланова Акназик - 3 орын
Мұғалім: Даниярова С.Е.
Қазақстан тарихы пәнінен олимпиаданың қалалық кезеңінің жеңімпаздары мен жүлдегерлері:
Жанибекова Ельнара -1 орын
Касимова Камила - 3 орын
Куспанов Жалгас - 3 орын
Зияфиддин Дарига - 3 орын
Уразгалиева Адия – 3 орын
Банковская Даниала - 3 орын
Мұғалімдері: Целуйко Н.Ф, Канафина Б.Н.
Ағылшын тілі пәнінен олимпиаданың қалалық кезеңінің жеңімпаздары мен жүлдегерлері:
Балгужина Камила – 2 орын
Ефремова Софья - 2 орын
Дулатова Амина – 3 орын
Пән мұғалімдері: Пархоменко Г.В., Токтарова А.К., Даулет А.С.
Өзін-өзі тану пәнінен олимпиаданың қалалық кезеңінің жеңімпаздары мен жүлдегерлері:
Ботпаева Карина - 1 орын
Косарева Дарья – 1 орын
Галкенқзы Малика – 2 орын
Пән мұғалімі: Уаисова С.К., Аксарова Ж.А.
Жеңімпаздар мен жүлдегерлерді құттықтай отыра, болашақта биік шыңдарды бағындыра берулерін тілейміз!
Пәндік олимпиада жүлдегерлерін дайындаған пән мұғалімдеріне үлкен алғысымызды білдіреміз!



Просмотров: 50

Комментарии


Чтобы оставлять комментарии авторизуйтесь

Директор школы-лицея: Касимова Разея Ескендыровна

Мектеп-лицей директоры

В чем, на Ваш взгляд, заключается готовность ребёнка к школе?

Голосовать

Статистика

  • За месяц334
  • За неделю91
  • Вчера8
  • Сегодня0
  • Онлайн:0

Полезные ссылки